Náborář/ka s němčinou

Plzeňský, Nezvěstice

Do výrobní společnosti v blízkosti Plzně hledáme kandidáty na pozici náboráře.

Pokud máte alespoň krátkodobou zkušenost z obdobné pozice a domluvíte se německy, rádi vám sdělíme bližší informace.

Nástup možný ihned.

POPIS POZICE:
  • Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů, plánování a organizace pohovorů
  • Realizace marketingových náborových kampaní
  • Spracování sociálních sítí společnosti, spolupráce se školami
  • Organizace firemních akcí pro zaměstnance
  • Práce v menším týmu

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti náboru (v případě abolventů alespoň jako výpomoc na HR oddělení)
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu učit se nové věci

NABÍZÍME:
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Vánoční a měsíční prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Odborné kurzy a školení

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Nezvěstice
Odvětví práce: Personalistika a HR
Pracovní pozice: Náborář/ka s němčinou
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Nezvěstice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Náborář/ka s němčinou ve městě Nezvěstice? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Nezvěstice - Personalistika a HR