Montážní a manipulační dělník

Velké Losiny

Naše firma se specializuje na produkci takzvaných Rootsových dmychadel a dmychadlových soustrojí využívaných ve velmi širokém spektru oborů od průmyslu (například zdroje vzduchu pro čistírny odpadních vod, úpravny pitných vod) až po zemědělství (dmychadlová soustrojí pro dojící linky), nebo potravinářství, stavebnictví a řadu dalších odvětví.

Nástup možný ihned!

Náplň práce:

  • montáž tlumičů výtlaku, sání a krytu protihlukových, montáž aeračních elementů, úklid a manipulace ve výrobních prostorech
Požadavky:

  • vyučen
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • VZV – řidičský průkaz vysokozdvižných vozíků (lze doškolit po nástupu)
  • průkaz jeřábníka, vazače (lze doškolit po nástupu)
  • práce v jednosměnném provozu (pracovní doba 6:00-14:30 hod.)
Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • hrubá měsíční mzda 17.000,- až 22.000,- měsíčně
  • týden dovolené navíc
  • dotované podnikové stravování, cena oběda 33,- Kč
  • roční odměny
  • mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstance
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- Kč měsíčně
  • zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
  • služby firemního pneuservisu

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Detaily o pracovním místě:
Firma: KUBÍČEK VHS, s.r.o.
Lokalita: Velké Losiny
Pracovní pozice: Montážní a manipulační dělník
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 17000-22000 Kč
Nabídka přidána: 14. 2. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Velké Losiny - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní a manipulační dělník ve městě Velké Losiny? Pošlete svůj životopis firmě KUBÍČEK VHS, s.r.o. ještě dnes.