Mistr výroby / seřizovač strojů

Třebechovice pod Orebem

Hledáme zaměstnance na pozici Mistr výroby / seřizovač strojů

Náplň práce:

  • seřizování a údržba strojů
  • řízení menšího kolektivu
  • zodpovědnost za plnění plánu a dodržování výrobních postupů
  • dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • manuální a technická zručnost
  • zkušenosti se seřizováním strojů
  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • práci v inovativní firmě
  • možnost dlouhodobého uplatnění - rosteme a rozvíjíme se
  • sleva na produkty, školení...
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování a penzijní, životní připojištění
  • k dispozici mobilní telefon
  • odpovídající platové ohodnocení

V rámci pozice vám můžeme nabídnout zajímavou práci v prostředí kosmetické společnosti se stabilní pozicí na trhu a přátelským prostředím.

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis na email: *********@****************, nebo volejte +420

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Dovolená 5 týdnů
  • Výrobky a služby se slevou
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: UNION COSMETIC s.r.o.
Lokalita: Třebechovice pod Orebem
Pracovní pozice: Mistr výroby / seřizovač strojů
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Třebechovice pod Orebem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mistr výroby / seřizovač strojů ve městě Třebechovice pod Orebem? Pošlete svůj životopis firmě UNION COSMETIC s.r.o. ještě dnes.