Mistr ve výrobě - 1 směna

Pardubický, Letohrad

POPIS POZICE:

Jste strojař a vyznáte se v technologii obrábění kovů? Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobní sféře? Nebojíte se převzít zodpovědnost a jste rozeným lídrem?

Pro strojírenskou společnost hledám nového kolegu, který převezme zodpovědnost za úsek obrobny a bude pravou rukou vedoucímu výroby.

Náplň práce:

  • řízení pracovníků obrobny a údržby (celkem cca 35 lidí)
  • organizování prací, její rozdělení mezi podřízené
  • zodpovědnost za dodržování výrobnách plánů a technologických postupů
  • lean management
  • spolupráce při náběhu nových projektů
  • řízení a motivace podřízených (docházka, mzdy, školení atd.)

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SŠ/SOU vzdělání (strojní)
  • znalost technologie obrábění
  • zkušenosti s vedením výrobního týmu
  • dobrá orientace ve výkresech
  • spolehlivost a vůdčí schopnosti
  • řp. B

NABÍZÍME:
  • stabilní zaměstnání v úspěšné firmě
  • práci na 1 směnu
  • rodinnou atmosféru na pracovišti
  • 25 dnů dovolené
  • závodní stravování kompletně hrazené
  • příspěvek na penzijko
  • možnost dalšího růstu a rozvoje

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Letohrad
Odvětví práce: Řemeslné a kvalifikované technické práce
Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Mistr ve výrobě - 1 směna
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Letohrad - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mistr ve výrobě - 1 směna ve městě Letohrad? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Letohrad - Řemeslné a kvalifikované technické práce