Mistr/ová elektro

Šumperk

Pracovní náplň:

- organizuje a řídí práce mistrovského úseku o velikosti cca 25 zaměstnanců změřeného na opravy elektroniky a zkoušení drážních vozidel
- odpovídá za plynulý chod výroby a dodržování stanovených výrobních termínů
- motivuje své podřízené a zajišťuje jejich rozvoj
- zajišťuje bezpečnost na pracovištích a dodržování podnikových a zákonných norem

Požadujeme:

- vzdělání ÚSO s maturitou v oboru elektro
- platná vyhl. 50/78 Sb., § 8 podmínkou
- znalost drážních vozidel a drážního provozu výhodou
- praxe min. 3 roky na obdobné pozici
- uživatelské ovládání PC (Word, Excel, Internet, Outlook),
- znalost čtení výkresové dokumentace
- schopnost vést lidi
- stresová odolnost

Nabízíme:

- zázemí stabilní a prosperující firmy
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
- týden dovolené nad rámec zákona
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti)
- nástup dle dohody

Kód: LH_PA_2341

Detaily o pracovním místě:
Firma: Spin HR s.r.o.
Lokalita: Šumperk
Pracovní pozice: Mistr/ová elektro
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 1. 2023
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    101 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Šumperk - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mistr/ová elektro ve městě Šumperk? Pošlete svůj životopis firmě Spin HR s.r.o. ještě dnes.