Konstruktér/ka elektro - senior

Šumperk

Pracovní náplň:

- Kontrola a vytvoření technické dokumentace k projektům elektroinstalace kolejových vozidel,
- spolupráce s obchodním oddělením při sestavení nabídky,
- komunikace se všemi zúčastněnými stranami projektu,
- zpracování a vyhodnocení technických částí nabídek uvedené konstrukční skupiny,
- technická spolupráce při výrobě prototypu, zkoušení kolejových vozidel, schvalování a realizaci sériové výroby,
- spolupráce napříč společností.

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání technického směru - obor elektrotechnika,
- platné osvědčení o vyhlášce č. 50/1978 sb., min. §5 (§6, §8, §10 výhodou),
- přehled v oboru kolejová vozidla,
- předchozí zkušenosti v oboru kolejových vozidel nutné,
- znalost práce s výkresovou dokumentací,
- znalost programu Engineering Base výhodou,
- aktivní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou,
- uživatelská znalost MS Office,
- flexibilita, spolehlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce,
- ŘP sk. B,
- ochota se učit novým věcem (normy, předpisy).

Nabízíme:

- možnost podílet se na velkých projektech
- vidět výsledky své práce od začátku procesu až do předání finálního výrobku zákazníkovi
- přátelské pracovní prostření a různorodá práce
- podporující a férový přístup
- možnost rozvíjet se a vzdělávat se (jazykové kurzy, odborné kurzy i soft skills)
- motivující mzdové ohodnocení
- možnost kariérního i finančního růstu
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 1500 Kč za efektivní využívání pracovní doby, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity)

Kód: LH_PA_2344

Detaily o pracovním místě:
Firma: Spin HR s.r.o.
Lokalita: Šumperk
Pracovní pozice: Konstruktér/ka elektro - senior
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 1. 2023
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vysokoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    48 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Šumperk - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Konstruktér/ka elektro - senior ve městě Šumperk? Pošlete svůj životopis firmě Spin HR s.r.o. ještě dnes.