Mechatronik

Středočeský kraj

Náplň práce

Hledá se kolega mechatronik, který bude mít na starosti zajištění chodu všech částí a mechanismů automatické linky pro výrobu navijáků. Pojďte pracovat do společnosti, která se podílí na bezpečnosti silničního provozu a působí v oblasti automotive.
  • Provádí provozní údržbu strojů z pohledu mechaniky, senzoriky, řídící, měřící a vyhodnocovací elektroniky
  • Zajišťuje diagnostiku poruchových stavů robotů a orientuje se v jejich ovládání
  • Provádí diagnostiku, případně nastavení pozic a optimalizaci dráhy servopohonů
  • Provádí preventivní údržbu všech technologických celků, vede evidenci zásahů a zodpovídá za plnění servisních intervalů předepsaných výrobcem
  • Provádí mechanickou údržbu a diagnostiku šroubovacích systémů a je schopen nastavení případných korekcí
  • Provádí mechanickou údržbu zařízení pro nýtování, jejch nastavení a v případě typu BalTec se orientuje v řídící jednotce
  • Provádí údržbu a případné nastavení parametrů laserového zařízení
  • Požadujeme

  • SŠ elektrotechnický směr
  • Angličtina na úrovni A2 (lepší začátečník)
  • Znalost pneumatických systémů (Festo, SMC, …)
  • Znalost mechanických prvků, sestav, pohyblivých částí strojů
  • Orientace ve výkresové dokumentaci (výrobní, strojní)
  • Odborná způsobilost dle NV 194/2022 Sb. min §6 (elektrická zařízení)
  • Orientace v ovládání servopohonů, v systémech měření síly, senzorice
  • Nadšení pro pokrokovou technologii, chuť se neustále zdokonalovat
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (krátký / dlouhý týden, denní / noční směny)
  • ŘP sk. B
  • Nabízíme

  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně
  • 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz)
  • Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance
  • Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte
  • Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále
  • Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Středočeský kraj
    Pracovní pozice: Mechatronik
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 3. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Středočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mechatronik ve městě Středočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.