Mechanik údržby

Velké Meziříčí

O nás

V NKT jsme všichni konektory. Spojujeme se, abychom vyvinuli špičkové technologie, které umožňují celosvětový přechod na obnovitelné zdroje energie – a zůstáváme ve spojení, abychom rostli jako lidé i profesionálové. Jako společnost, NKT propojuje zelenější svět s vysoce kvalitní technologií napájecích kabelů a dostává se do centra pozornosti, když svět směřuje k zelené energii. NKT navrhuje, vyrábí a instaluje nízkonapěťová, středněnapěťová a vysokonapěťová řešení silových kabelů, která umožňují udržitelný přenos energie. NKT má sídlo v Dánsku a zaměstnává 5 000 lidí. NKT je kótována na burze Nasdaq Copenhagen a v roce 2023 dosáhla tržeb ve výši 2,6 miliardy EUR. Propojujeme zelenější svět. www.NKT.com

CO BUDETE DĚLAT?

  • Zajišťovat opravy a preventivní údržbu
  • Samostatně vykonávat opravy ve spolupráci s ostatními údržbáři a související činnosti
  • Vytipovávání potřebných náhradních dílů
  • Práce v nepřetržitém provozu (12hod směny)

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti z oboru strojní zámečník, opravář strojů a zařízení
  • Zkušenosti s mechanickými opravami zařízení a strojů ve výrobě jako seřizovač, servisní technik apod.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • VÝBORNÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ, motivační bonusy
  • NÁBOROVÝ BONUS 30.000 Kč
  • Řadu benefitů: volné vstupy do aquaparku, dotované závodní stravování a stravenky,příspěvek 1 400,-/ měs. na živ. nebo penzijní pojištění a mnohé další
  • 5 týdnů dovolené

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: NKT s.r.o.
Lokalita: Velké Meziříčí
Pracovní pozice: Mechanik údržby
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Velké Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mechanik údržby ve městě Velké Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě NKT s.r.o. ještě dnes.