Mechanik stavebních strojů ve stabilní společnosti M/Ž, zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené

Plzeň

Nabídka:

Požadavky: Chcete být součástí dynamického týmu v mezinárodní společnosti, která je lídrem ve světě stavební, manipulační a průmyslové techniky?  světoznámý prodejce stavebních strojů pro Českou republiku, hledá právě Vás!

Co Vám můžeme nabídnout:

   •  Skvělé finanční ohodnocení a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti.

   •  Standardní pracovní doba od pondělí do pátku, abyste měli čas na své osobní zájmy.

   •  5 týdnů dovolené, protože si zasloužíte odpočinek.

   •  Kompletní zaškolení na pozici a pravidelná odborná školení pro váš další rozvoj.

   •  Přátelské pracovní prostředí s moderními technologiemi a skvělým kolektivem.

   •  Nástup je možný ihned nebo podle dohody.

Co budete dělat:

   •  Budete se podílet na pravidelném servisu našich stavebních strojů, abychom zajistili jejich bezproblémový chod a maximální výkon pro naše zákazníky.

   •  Vaše dovednosti a zkušenosti budou klíčové při identifikaci a odstraňování závad, abychom zajistili neustálou spolehlivost našich strojů.

   •  Budete mít možnost komunikovat se zákazníky jak osobně, tak i po telefonu, abyste porozuměli jejich potřebám a poskytli jim nejlepší servis.

   •  Vaše schopnost pracovat s počítačem bude využívána pro zaznamenávání servisních záznamů a komunikaci s ostatními členy týmu.

Co od vás očekáváme:

   •  Vaše odborné vyučení v oboru jako opravář stavebních nebo zemědělských strojů, mechanik, automechanik, autoelektrikář nebo v blízkém oboru.

   •  Zkušenosti s hydraulickými systémy a znalost elektroniky jsou velkým plusem.

   •  Manuální zručnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem jsou pro nás klíčové.

   •  Pokud máte praxi v oboru a řidičský průkaz sk. B, jste pro nás ideálním kandidátem.

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Mechanik stavebních strojů ve stabilní společnosti M/Ž, zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: až 40000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 22. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mechanik stavebních strojů ve stabilní společnosti M/Ž, zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.