Mechanik

Borohrádek

Hledáme proaktivního mechanika

Firma: Serafin Campestrini s.r.o. (zaměstnavatel)

Místo pracoviště: Husova 31, Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Vzdělání: odborné vyučení bez maturity

Jazyky: čeština (výborná)

Benefity: možnost si napracovat hodiny, vzdělávací kurzy, školení, stravenky/příspěvek na stravování, bonusy/prémie, pracovní oblečení, příspěvek na vzdělání, občerstvení na pracovišti, sleva na firemní výrobky/služby

Kontaktní údaje

Petr Beran z firmy Serafin Campestrini s.r.o

Telefon: + 760

Hledáme proaktivního mechanika, který se stane součástí našeho nově vznikajícího technického oddělení. Jste zodpovědný, máte zapálení do projektů?

Co vás čeká

  • Práce při údržbě a opravách budov, strojů a zařízení
  • Dodržování technologických postupů a důsledné dodržování BOZP a PO
  • Předávání požadavků k nákupu technického materiálu
  • Plnění pracovního plánu
  • Výpomoc kolegům při opravách a rekonstrukcích

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
  • Manuální zručnost, schopnost práce v týmu
  • Ochota pracovat na směny ( ranní a odpolední )

Chybí Vám z toho něco? Nevadí. Součástí Vaší karierní kvalifikace bude školení, kde získáte všechny potřebné zkušenosti a certifikáty.

  • Svařování dle (ČSN 05 0705, ČSN EN ISO 9606-1, 2, ČSN EN ISO 13585, ČSN EN ISO 14732)
  • Dělení plamenem a elektrickým obloukem
  • Znalosti číslicových systémů
  • Průkaz k obsluze VZV
  • Školení odborné způsobilosti elektro podle NV 194/2022 Sb. § 6,7
  • ŘP skupiny C+E, T

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní firmy
  • Mzda: odpovídající dle zkušeností
  • Příplatek za pohotovost
  • Stravenky a poukázky na nákup pracích a čistících prostředků
  • Měsíční osobní ohodnocení
  • Zaměstnanecké slevy v podnikové prodejně
  • Práce na plný úvazek
  • Nástup možný ihned

Jsme stabilní výrobce dřevěných obkladů, latí, hranolů a dalších dřevařských výrobků. S více než 100letou historií rodinné rakouské firmy patříme mezí přední výrobce v Evropě. Od 1993 vyrábíme kompletní sortiment v našem závodu ve východočeském Borohrádku. S našimi 150 zaměstnanci tvoříme spolehlivý SECA tým.

Abychom byli schopni vyrábět kvalitní české palubky, je potřeba provést řadu úkonů. Vaší prací bude zajistit, aby SECA byla symbolem kvalitních dřevařských výrobků, oblíbených u našich obchodních partnerů. Máte pozitivní vztah ke dřevu a práci s ním? Nabízíme Vám práci u jednoho z předních evropských výrobců hoblovaného dřeva a dále zpracovávaných dřevařských produktů.

Benefity

  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Výrobky a služby se slevou
  • Bonusy a prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: Serafin Campestrini s.r.o.
Lokalita: Borohrádek
Pracovní pozice: Mechanik
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mechanik ve městě Borohrádek? Pošlete svůj životopis firmě Serafin Campestrini s.r.o. ještě dnes.