Materiálový inženýr (m/ž)

České Budějovice

ALVEL, a. s.

Poskytujeme špičkové vědecko-inženýringové služby v oblasti jaderné energetiky.

Více informací na www.alvel.cz

Náplň práce:

• zpracování a vyhodnocování experimentálních testů a analýz z národních i mezinárodních výzkumných projektů v oblasti materiálového inženýrství a jaderné energetiky

• projektové řízení, administrace a koordinace činností v projektech souvisejících s aditivní výrobou, testováním jaderných materiálů a monitoringem stavu jaderných reaktorů

• příprava technických výstupů včetně jejich prezentace mimo jiné na zahraničních konferencích

• spolupráce při tvorbě softwarových nástrojů (např. FEM) a databázových systémů (např. PostgreSQL)

Nabídka: • HPP na dobu neurčitou

• 13. a 14. plat

• účast na národních i mezinárodních vědeckovýzkumných projektech a konferencích

• příspěvek na jazykové vzdělání a penzijní pojištění

• 5 týdnů dovolené

• sick days

• předplatné novin a časopisů

• občerstvení na pracovišti zdarma - voda, káva, čaj

• možnost částečné práce v režimu „homeoffice“ dle schválení vedoucím

• notebook a mobil pro služební i soukromé účely

Místo práce: Řež nebo JE Temelín

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: nebo .

Požadavky: • ukončené či probíhající VŠ vzdělání technického směru (strojní, chemické, jaderné, fyzikální nebo materiálové inženýrství)

• odborná znalost AJ, další jazyky výhodou

• zkušenosti s materiálovými zkouškami, FEM modelováním a projektovým řízením výhodou

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: České Budějovice
Pracovní pozice: Materiálový inženýr (m/ž)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Materiálový inženýr (m/ž) ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.