Manažer vnitrostátní dopravy, flexi prac. doba #yPL5g

Přerov

Náplň práce:
Máte zkušenosti s vedením týmu, orientujete se alespoň částečně v silniční dopravě, ovládáte práci v excelu a chtěl/a byste pracovat ve stabilní firmě v oblasti kamionové dopravy, kde získáte příspěvky na dopravu, pružnou prac. dobu a mnoho dalšího? Pak nás určitě kontaktujte a staňte se součástí fajn kolektivu jako Manažer vnitrostátní dopravy! Nabízíme motivující mzdové ohodnocení s bonusy, příspěvky na dopravu a spoustu dalších benefitů.

- vedení a hodnocení malého týmu dispečerů
- organizace vnitrostátní dopravy – auta, řidiči
- dohled nad dodržováním legislativních záležitostí
- komunikace se zákazníky a ostatními odděleními firmy
- zaškolování a mzdové hodnocení řidičů
- reporting - nájezdy vozidel, spotřeba, fakturace

Nabízíme:
- prac. dobu po-pá, flexibilně začátek/konec
- zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- příspěvek na dopravu
- služební telefon, laptop
- možnost HO
- stravenkový paušál
- příspěvek na životní připojištění
- kurzy anglického jazyka

Požadujeme:
- zkušenosti s vedením týmu, ideálně z obdobné pozice
- dobrou znalost práce na PC (zejména v Excelu)
- komunikační schopnosti, organizační schopnosti, reprezentativní vystupování
- schopnost domluvit se anglicky
- právní bezúhonnost
- flexibilitu (na telefonu i mimo prac. dobu)
- řidičský průkaz skupiny B, C je výhodou

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Přerov
Pracovní pozice: Manažer vnitrostátní dopravy, flexi prac. doba #yPL5g
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 55 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer vnitrostátní dopravy, flexi prac. doba #yPL5g ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.