Manažer pro kontrolu výroby a logistiku (M/Ž) - nadstandardní finanční ohodnocení, účast na nových projektech!

Klášterec nad Ohří

Nabídka:

Požadavky: Do stabilního zázemí naší prosperující společnosti, hledáme posilu na pozici manažera pro kontrolu výroby a logistiku.

Co Vám můžeme nabídnout?

   •  Pravidelné navyšování mzdy.

   •  5 týdnů dovolené.

   •  Prostor pro osobní a kariérní růst!

   •  Přátelský a příjemný tým lidí.

   •  Benefity v podobě prémií, bonusů a příplatků!

   •  Nadstandardní finanční ohodnocení!

   •  Účast na nových projektech.

   •  Docházkový bonus 1000,-!

   •  Příspěvek na dopravu.

Náplň Vaší práce:

   •  Monitorování a řízení výrobních procesů s cílem dosáhnout efektivity a optimálního výkonu.

   •  Zajišťovat efektivní správu zdrojů v rámci své působnosti (sklad, interní logistika, nákup a zákaznický servis) v souladu s předem stanovenými cíli a finančním plánem schváleným vedením.

   •  Definovat, monitorovat a zajistit plnění hlavních klíčových ukazatelů logistiky.

   •  Řešení požadavků a krizových situací se zákazníky.

   •  Plánování a zlepšování logistických procesů  a systémů.

   •  Podílení se na nových projektech závodu.

   •  Příprava ročního rozpočtu oddělení logistiky.

Jak si Vás představujeme?

   •  Alespoň 3 roky na obdobné pozici.

   •  Znalost  programového řízení, plánování a logistiky (MRP a ERP)

   •  Pokročilá znalost MS Office.

   •  Komunikativnost, rozhodnost, analytické myšlení.

   •  Schopnost práce pod tlakem.

Budeme se těšit na případnou spolupráci!

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Klášterec nad Ohří
Pracovní pozice: Manažer pro kontrolu výroby a logistiku (M/Ž) - nadstandardní finanční ohodnocení, účast na nových projektech!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Klášterec nad Ohří - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer pro kontrolu výroby a logistiku (M/Ž) - nadstandardní finanční ohodnocení, účast na nových projektech! ve městě Klášterec nad Ohří? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.