Majetková/Finanční účetní M/Ž. Mnoho benefitů, možnost se zdokonalovat v jazyce, pružná pracovní doba

Kadaň

Nabídka:

Požadavky: Co vám můžeme nabídnout:

   •  Pozitivní pracovní atmosféra.

   •  Flexibilita v pracovních hodinách.

   •  Finanční odměny čtvrtletně.

   •  Možnosti pro další vzdělávání a rozvoj dovedností.

   •  Firemní akce a večírky.

   •  Odměny za vaší dlouhodobou spolupráci.

   •  Zaměstnanecký tarif ZAME po zkušební době.

   •  Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění po uplynutí zkušební doby.

   •  Odměny za proaktivní přístup.

   •  25 Dnů dovolené

Co vás čeká:

   •  Budete pracovat s účetním softwarem Helios.

   •  Zodpovědnost za správnou evidenci majetku v souladu s daňovými předpisy.

   •  Zkušenost s roční inventarizací podle US GAAP a místních účetních standardů.

   •  Schopnost připravit potřebné podklady pro uzávěrky.

   •  Zkušenost a znalost s vedením a účtováním pokladny.

   •  Pravidelná kontrola a inventarizace účtů.

   •  Schopnost zastupovat a plnit úkoly v rámci finančního oddělení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

   •  Absolvované středoškolské vzdělání ukončené maturitou ( Výhodou ekonomika ).

   •  Praktické zkušenosti s účetnictvím a znalost platných daňových zákonů.

   •  Případná znalost a zkušenost s US GAAP bude považována za výhodu.

   •  Schopnost efektivně pracovat s počítačem a programy MS Office.

   •  Minimální základní úroveň anglického jazyka.

Pokud máte zájem o tuto pozici, je důležité mít odpovídající znalosti, dovednosti a zkušenosti v oblasti účetnictví a daňové evidence, stejně jako schopnost pracovat s programem Helios a znalost anglického jazyka na základní úrovni.

Pokud Vás ale nabídka zaujala, neváhejte zaslat Váš životopis.

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Kadaň
Pracovní pozice: Majetková/Finanční účetní M/Ž. Mnoho benefitů, možnost se zdokonalovat v jazyce, pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: až 40000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kadaň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Majetková/Finanční účetní M/Ž. Mnoho benefitů, možnost se zdokonalovat v jazyce, pružná pracovní doba ve městě Kadaň? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.