Magistrát města Ostravy – výkon činností silničního správního úřadu

Moravskoslezský kraj

Náplň práce

  • zajišťování výkonu působnosti silničního správního úřadu pro silnice II. a III. třídy na území města Ostravy;
  • zajišťování funkce odvolacího orgánu ve vztahu k městským obvodům;
  • řešení stížností, podnětů a oznámení občanů;
  • vykonávání státního dozoru v oborech dopravy.

Požadujeme

  • znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a č.13/1997 Sb., o pozemních komunikacích;
  • základní znalosti komunikační sítě města Ostravy;
  • afinita k informačním systémům a technologiím;
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič/řidička;
  • výhodou je zkouška odborné způsobilosti a praxe ve státní správě na úseku dopravy.

Důležité upozornění

Nezapomeňte na ten klíčový krok – poslat nám svou písemnou přihlášku spolu s požadovanými dokumenty. Za předpokladu, že to s námi myslíte vážně. Všechny podrobnosti a pokyny najdete zde ? https://pracenaradnici.cz/vykon-cinnosti-silnicniho-spravniho-uradu/.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Statutární město Ostrava – magistrát
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Pracovní pozice: Magistrát města Ostravy – výkon činností silničního správního úřadu
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Moravskoslezský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Magistrát města Ostravy – výkon činností silničního správního úřadu ve městě Moravskoslezský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Statutární město Ostrava – magistrát ještě dnes.