Lídr na kolejích: Zařaďte vyšší rychlost ve vaší kariéře!

Havířov

Informace
S RegioJetem jsou vlaky víc než jen doprava. Za 13 let jsme změnili hranice pro pohodlí cestujících. Přinášíme moderní cestování a nadšení do vlaků. Připojte se k nám a pomozte ukázat našim klientům cestování vlakem ve zcela novém světle.

Máte zájem o pracovní pozici, která klade důraz na poskytování vysoké úrovně služeb a péče o klienty?

Preferujete práci, která vám umožňuje být neustále v pohybu a objevovat nová místa?

Dokážete se efektivně a klidně reagovat na nečekané situace během jízdy a řešit je tak, aby byli cestující spokojení?

Umíte plynule komunikovat v češtině i polštině a angličtina pro Vás také není problém?

Pokud jste odpověděl/la ANO, máme pro Vás zajímavou pracovní pozici:

VLAKVEDOUCÍ ŹLUTÝCH VLAKŮ

Co Vás čeká?

- Intenzivní zaučení a školení: Začnete jako stevard a projdete komplexním školením a zaučením od našeho zkušeného týmu.

- Obsluha pasažérů: Po dokončení základního školení se přesunete k obsluze pasažérů ve vlacích spolu s ostatními členy posádky.

- Školení drážních předpisů: Postupně se seznámíte s drážními předpisy a standardy provozu.

- Odborná zkouška: Absolvujete odbornou zkoušku, která zahrnuje nejen finanční prémii a vyšší plat, ale také přebíráte zodpovědnost za bezpečnost a pohodlí cestujících.

- Další krok - zkoušky pro Polské dráhy: Po úspěšném dokončení základního výcviku a zkoušek pro naši společnost se vám naskytne možnost absolvovat další zkoušky pro Polské dráhy, otevírající nové možnosti v kariéře ve vlakové dopravě.
Co od vás očekáváme
Jak si představujeme vlakvedoucího?

- Nutností jsou skvělé komunikační schopnosti v češtině i polštině (zkoušky na pozici vlakvedoucí jsou v PL i CZ).

- Důležitá je také angličtina pro každodenní komunikaci s klienty.

- Zodpovědnost, časová flexibilita a ochota cestovat jsou také klíčové.

Poznámka: Vzhledem k povaze práce je vyžadováno splnění zdravotní způsobilosti osob, dle Vyhlášky č. 260/2023 Sb. Ministerstva dopravy.
Co vám nabízíme
Nástupní místa: Havířov, Bohumín.

- Běžná mzda na pozici Vlakvedoucí včetně půlročních odměn: 45.300 Kč až 57.500 Kč plus cestovní náhrady dle trasy vlaku.

- Za složení odborné zkoušky na pozici Vlakvedoucí je vyplacena odměna ve výši 20.000 Kč.

- Mzda v prvním měsíci pro zaučení je od 25 000 Kč. Mzda na pozici stevarda včetně půlročních odměn je 40 000 Kč a více.

- Práce v turnusu - střídají se 2-4 dny práce a 2 dny volna. Při služebních cestách je zabezpečen odpočinek pro celou posádku vlaku na služebním bytu.

- 5 týdnů dovolené a mnoho dalších zajímavých zaměstnaneckých benefitů.

Detaily o pracovním místě:
Firma: RegioJet a.s.
Lokalita: Havířov
Odvětví práce: Doprava a zásobování
Pracovní pozice: Lídr na kolejích: Zařaďte vyšší rychlost ve vaší kariéře!
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 300 Kč - 57 500 Kč
Nabídka přidána: 10. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Odpovědět na inzerát    30 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Havířov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lídr na kolejích: Zařaďte vyšší rychlost ve vaší kariéře! ve městě Havířov? Pošlete svůj životopis firmě RegioJet a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Havířov - Doprava a zásobování