Lékárník/ lékárnice

Kralovice, okres Plzeň-sever, Královice

O nás

Soukromá lékárna v malém městě. Jsme lékárna s více než  150-ti letou tradicí, která se orientuje na tradiční lékárenské činnosti, včetně přípravy a výdeje magistraliter léčiv, homeopatik a zdravotnických prostředků.

Náplň práce:

Práce je u nás různorodá.? Její hlavní součástí je příprava a výdej léčiv, ale také příprava magistraliter léčiv, výdej homeopatik a zdravotnických prostředků. Provádíme také konzultace s pacienty, kontrolu interakcí  užívaných léčiv a doplňků stravy. Také je u nás možné kontrolní měření krevního tlaku.

Co od Vás očekáváme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • Dobrou náladu
  • Přátelský a vlídný přístup k lidem
  • Smysl pro humor je výhodou ?

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Prostředí tradiční  lékárny se skvělým kolektivem
  • Služební byt 3+1  nedaleko pracoviště (5 minut pešky) nebo příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 150 Kč/den
  • pracovní oděv a obuv zdarma
  • příspěvek na dovolenou
  • úhrada členství v ČLnK a možnost dalšího vzdělávání

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Lékárna Kralovice s.r.o.
Lokalita: Královice
Pracovní pozice: Lékárník/ lékárnice
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Královice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lékárník/ lékárnice ve městě Královice? Pošlete svůj životopis firmě Lékárna Kralovice s.r.o. ještě dnes.