Lékař klinických studií - revmatolog/dermatolog

Pardubice

Klinické centrum biologické léčby Pratia Pardubice a.s. v Pardubicích má od svého založení v roce 2004 bohaté zkušenosti s prováděním klinických studií širokého spektra onemocnění, a to zejména v oblasti dermatologie, revmatologie, neurologie, kardiologie, osteologie a dalších. Téměř všechna klinická hodnocení na klinice jsou zaměřena na podávání nejmodernější biologické léčby, jejíž dostupnost může být pro pacienty mimo klinické studie výrazně omezená. Od roku 2022 je klinika nově součástí nadnárodního koncernu Pratia sdružujícího více než 90 obdobných klinických center v 7 zemích Evropy. Pratia od roku 2014 provedla více než 3000 klinických hodnocení, a to včetně oboru onkologie a hematoonkologie.

Kontaktujte nás na telefonním čísle (MUDr. Monika Motyčková, Ph.D.): + 646.

Náplň práce:

  • Provádění vyšetření a dispenzarizace pacientů v rámci klinických studií v oboru Dermatovenerologie/Revmatologie.
  • Pozice je vhodná pro zkušené lékařky/lékaře hledající zajímavou praxi v progresivně se rozvíjející oblasti klinických hodnocení.

Výhody:

  • Možnost zkráceného úvazku – dle dohody.
  • Pracovní doba pouze ve všední dny, bez směnného či víkendového provozu! (standardní 8hodinová pracovní doba – ev. dle dohody)
  • Nadstandardní platové ohodnocení.

Požadujeme:

  • Ukončenou specializaci v oboru Dermatovenerologie / Revmatologie.
  • Zkušenosti z oblasti klinických hodnocení jsou výhodou, nikoliv nezbytnou podmínkou.

Nabízíme:

  • Plně hrazené stravenky, MultiSport karta
  • 25 dní dovolené
  • 4 Sick days
  • Účast na kongresech, investigátorských setkáních, teambuildingové aktivity
  • Práci v příjemném kolektivu a prostředí.

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky
  • Sick days
  • Bonusy a prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Multisport karta

Detaily o pracovním místě:
Firma: Pratia Pardubice a.s.
Lokalita: Pardubice
Pracovní pozice: Lékař klinických studií - revmatolog/dermatolog
Směnnost práce Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lékař klinických studií - revmatolog/dermatolog ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě Pratia Pardubice a.s. ještě dnes.