Kurýr pro rozvoz KFC

Kladno

Informace
Jsme FISMO logistics zajišťující rozvoz KFC po Kladně. FISMO logistics je firma, která vznikla proto, aby lidem šetřila čas a zjednodušila jim život. Nabízíme osobní přístup, přátelský kolektiv, stabilní a finančně zajímavou práci. Práce je vykonávána v KLADNĚ a jeho okolí.

Co vás čeká

zaučení od zkušených kolegů, kteří vás naučí jak pracovat co nejlépe a nejefektivněji

rozvoz zboží ke koncovým zákazníkům na předem stanovených trasách a časech v Kladně a jeho okolí

zajímavá práce s velmi dobrým finančním ohodnocením

stabilní podmínky a možnost rozvržení směn dle vašich potřeb a počtu směn v měsíci

velmi zajímavá finanční odměna

Výhodou bude

umět s úsměvem komunikovat s lidmi ve všech situacích

zkušenost s rozvážkou zboží ke koncovému zákazníkovi

umět základní problematiku automobilů

Jak si tě představujeme?

musíš mít řidičský průkaz skupiny B

nebojíš se naučit nové věci

zvládneš přesedat z menšího auta i do větší dodávky

dokážeš s nadhledem řešit i nečekaně vzniklé situace

rád pomůžeš zákazníkovi s nákupem i do patra

Hledáme brigádníky i na víkendy.
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: FISMO logistics s.r.o.
Lokalita: Kladno
Odvětví práce: Obchod-služby
Pracovní pozice: Kurýr pro rozvoz KFC
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 45 000 Kč
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    24 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kurýr pro rozvoz KFC ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě FISMO logistics s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kladno - Obchod-služby

Hledáte brigády v Kladno? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.