Kuchař(ka) - 5 týdnů dovolené

Zábřeh, Ostrava, Zábřeh

O nás

Naše organizace Domov Čujkovova poskytuje sociální služby pro seniory. Staráme se o celkem 301 klientů s 216 zaměstnanci. Kvalita námi poskytovaných služeb je pro nás velmi důležitá. Naše služby se snažíme neustále zkvalitňovat, a to zejména systematickým vzděláváním našich zaměstnanců a zaváděním nových metod a konceptů do péče o naše klienty. V současné době sháníme posilu do naší kuchyně.

Baví-li Vás vaření, neváhejte nás kontaktovat!

Náplň práce:

  • příprava a vaření pokrmů pro klienty domova a ostatní strávníky,
  • příprava a vaření dietních pokrmů,
  • porcování a výdej jídla,
  • možnost podílet se na řízení práce zaměstnanců stravovacího úseku…

Co od Vás požadujeme:

  • vyučení v oboru, praxe alespoň 3 roky výhodou,
  • pozitivní přístup, schopnost pracovat v týmu,
  • spolehlivost, zodpovědnost,
  • dobrý zdravotní stav - zdravotní průkaz,
  • práci na hlavní pracovní poměr,
  • nepřetržitý provoz (So, Ne, Sv) – práce na 2 směny.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • plat dle platných tabulek 6. platová třída, osobní ohodnocení po zapracování, možnost mimořádných odměn,
  • 5 týdnů dovolené,
  • oběd za cenu 32,- Kč,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • benefity – příspěvek z FKSP – možno využít na nákup volnočasových aktivit v různých oblastech: rekreace, vzdělávání, cestování, zdraví a sport a relaxace,
  • nástup dle dohody,
  • možnost osobní návštěvy po domluvě s vedoucí stravovacího provozu paní Kamilou Říhovou.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování

Firma: Domov Čujkovova, Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace
Lokalita: Zábřeh
Pracovní pozice: Kuchař(ka) - 5 týdnů dovolené
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 31. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zábřeh - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kuchař(ka) - 5 týdnů dovolené ve městě Zábřeh? Pošlete svůj životopis firmě Domov Čujkovova, Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace ještě dnes.