Koordinátor servisu (AJ)

Česká Třebová 2, Česká Třebová

Náplň práce

  • podílení se na nastavování a spravování procesů servisního oddělení
  • spolupráce na plánování a dodržování rozpočtu
  • koordinace servisních kapacit a jejich plánování
  • dohled nad fungováním servisního skladu
  • zpracování administrativy, reporting
  • dodržování postupů stanovených v rámci systému řízení údržby
Váš profil
  • odborná praxe na podobné pozici technického zaměření
  • komunikativní znalost jazyka anglického (denní kontakt se zahraničím)
  • znalost práce na PC - MS Office (zvláště Excel)
  • technické myšlení, organizační schopnosti, komunikativnost, asertivita
  • orientace v oboru pneumatiky, mechaniky, čtení technických výkresů
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenosti s vedením kolektivu
Naše nabídka
  • hlavní pracovní poměr s nástupem možným ihned
  • pružná pracovní doba, mobil, notebook
  • jazykové kurzy, odborné a rozvojové vzdělávání
  • 26 dnů dovolené, 13. plat, firemní akce
  • příspěvek na stravování/stravenky, na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • cafeteria, občerstvení na pracovišti
  • výroba a kanceláře: Česká Třebová

Jestliže Vás tato pozice oslovila, zašlete nám svůj životopis s kontakty, ať se můžeme spojit a probrat detailní informace. Třeba hledáme právě Vás!

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Česká Třebová
Odvětví práce: Logistika, sklad a doprava
Pracovní pozice: Koordinátor servisu (AJ)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Česká Třebová - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Koordinátor servisu (AJ) ve městě Česká Třebová? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.