Koordinátor se znalostí ukrajinského jazyka - Cheb

Karlovarský kraj, Cheb

POPIS POZICE:
Jsi člověk, který má velmi dobré komunikativní schopnosti a kterého baví práce s lidmi a máš výbornou znalost ukrajinského a komunikativní znalost českého jazyka?
Pokud ano, hledáme právě Tebe. V současné době rozšiřujeme tým koordinátorů agenturních pracovníků do provozu logistické společnosti v Chebu.

Hledáme komunikativního člověka, který má přirozenou autoritu a férový přístup k lidem.

Náplní práce koordinátora v provozu bude:
- úzká spolupráce s vedoucími skladu (rozdělování práce zaměstnancům, dohled na vykonanou prací, předávání informací o docházce zaměstnanců)
- komunikace s agenturními zaměstnanci na denní bázi
- tlumočení správného postupu pracovních povinností
- vyřizování dotazů zaměstnanců v souvislosti s pracovním poměrem

BENEFITY:
- základní hodinová mzda 218 Kč/hod.
- osobní ohodnocení až 5000 Kč/měs.
- 25 dní dovolené/kalendářní rok
- služební telefon

POŽADAVKY:
- výborná znalost ukrajinského jazyka a komunikativní znalost českého jazyka nutností
- velmi dobré komunikativní dovednosti
- organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
- znalost práce s PC (MS office)
- řp. sk. B

Detaily o pracovním místě:
Firma: Gi Group Czech Republic
Lokalita: Cheb
Odvětví práce: Tlumočník/překladatel
Pracovní pozice: Koordinátor se znalostí ukrajinského jazyka - Cheb
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32 700 Kč - 38 000 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    29 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Cheb - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Koordinátor se znalostí ukrajinského jazyka - Cheb ve městě Cheb? Pošlete svůj životopis firmě Gi Group Czech Republic ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Cheb - Tlumočník/překladatel