Koordinátor registrací veterinárních léčivých přípravků

Terezín

Náplň práce:

  • upgrade stávající registrační dokumentace veterinárních léčivých přípravků,
  • zpracovávání registrační dokumentace spojené s žádostmi o změnu textů a prodloužení registračního povolení,
  • příprava registrační dokumentace k odbornému posouzení státními autoritami,
  • spolupráce s odbornými posuzovateli,
  • tvorba textů souhrnných údajů o léčivém přípravku, příbalových informací a obalů,
  • příprava podkladů k problematice související s registrací léčivých přípravků,
  • spolupráce s regulačními autoritami EU v procedurálních oblastech.

Požadujeme:

  • studijní program v oboru: veterinářství, všeobecného lékařství, farmaceutické vědy, biologie, biochemie, mikrobiologie či chemie,
  • orientace v právních předpisech,
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC,
  • zodpovědnost a preciznost, schopnost týmové spolupráce,
  • organizační schopnosti.

Výhodou (není podmínkou):

  • zkušenosti s registrační dokumentací v oblasti veterinárních přípravků, včetně související legislativy,
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
  • zaškolení s velkým podílem samostudia,
  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trzích celého světa,
  • prostor pro ty, kteří chtějí něco dokázat,
  • zajímavá, kreativní, odpovědná práce,
  • rozvoj praktických dovedností a odborných znalostí,
  • mobilní telefon, možnost částečného home office a další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku).

Informace o pozici:

Požadované vzdělání: vysokoškolské / univerzitní.

Požadovaný jazyk: angličtina (středně pokročilá).

Plat: 40 000 – 60 000 Kč/ měsíc.

Benefity: příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.

Typ pracovního poměru: práce na plný/částečný úvazek.

Délka pracovního poměru: na dobu určitou.

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva.

Nástup možný od 2. května 2024.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: .

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: DYNTEC
Lokalita: Terezín
Pracovní pozice: Koordinátor registrací veterinárních léčivých přípravků
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    171 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Terezín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Koordinátor registrací veterinárních léčivých přípravků ve městě Terezín? Pošlete svůj životopis firmě DYNTEC ještě dnes.