Koordinátor/ka zakázek fyzické ostrahy

Havířov

Na pozici koordinátorky/a fyzické ostrahy hledáme do našeho týmu aktivního, pozitivního a komunikativního člověka, který rád pracuje s lidmi a zajímá ho oblast ostrahy osob a majetku.

Náplň práce – odpovědnost:

Zajištění řádného průběhu fyzické ostrahy na pracovištích našich klientů jak po personální, tak po organizační stránce. Úkolem koordinátora je

  • starost o zaměstnance na vám svěřených pracovištích tak, aby byly služby ostrahy poskytovány v požadovaném rozsahu a kvalitě, což zahrnuje jak výběr/obměnu zaměstnanců, tak jejich zaškolování, průběžné opakování a doplňování provozních znalostí a kontrola výkonu jejich práce.
  • příprava Plánů směn pro jednotlivá pracoviště,
  • zpracování podkladů pro mzdy na měsíční bázi,
  • příprava a následná aktualizace provozní dokumentace pracovišť,
  • obsluha prvků systémů technické ochrany na uživatelské úrovni (po zaučení),
  • komunikace se zástupci klientů v oblasti poskytovaných služeb,
  • sledování účinnosti zavedených opatření fyzické ostrahy, navrhování změn zvyšujících efektivitu naší práce.

Požadavky

  • aktivní a pozitivní přístup,
  • velmi dobré komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi, korektní přístup,
  • samostatnost a smysl pro zodpovědnost,
  • dobré zvládání stresových situací,
  • časová flexibilita,
  • práce s běžným SW (zejména MS Office) na velmi dobré úrovni,
  • aktivní řidičské schopnosti,
  • předchozí zkušenost s přímou prací s lidmi (zvlášť v oblasti personální agentury nebo bezpečnosti výhodou),
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr,
  • možnost flexibilní pracovní doby,
  • pozitivní a vstřícný kolektiv,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • služební automobil manažerského typu,
  • služební notebook a mobilní telefon,
  • 5 dní dovolené navíc.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám na e-mailovou adresu **************@*********** váš životopis, v němž rozepište, jaké konkrétní zkušenosti v rámci výše uvedených požadavků již máte. Těšíme se na vaši odpověď!

Detaily o pracovním místě:
Firma: DEFENDIT CORDIS s.r.o.
Lokalita: Havířov
Pracovní pozice: Koordinátor/ka zakázek fyzické ostrahy
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    106 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Havířov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Koordinátor/ka zakázek fyzické ostrahy ve městě Havířov? Pošlete svůj životopis firmě DEFENDIT CORDIS s.r.o. ještě dnes.