Kontrolor oddělení technické kontroly

Co Vás čeká?

* kontrola kvality výrobků a komponentů – vstupní, mezioperační, výstupní

* práce s měřidly a měřícími přístroji

* práce s technickou dokumentací k výrobku

* vypracování měrových protokolů a protokolů o neshodách

* spolupráce na rozvoji systému řízení kvality

* řešení reklamací a analýz vad

* spolupráce s kolegy z výrobního a obchodního oddělení a řešení problému

Nabídka: Co Vám můžeme nabídnout?

* odpovídající mzdové ohodnocení s možností růstu mzdy

* a 14. plat, mimořádné měsíční odměny

* 25 dnů dovolené

* VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE

* pravidelná obměna pracovních montérek

* věrnostní odměny za odpracované roky

* dotované teplé nápoje z automatů

* stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny

* příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km (trasa bydliště – zaměstnání)

* 500, - Kč příspěvek na sport / kulturu / zdraví

* motivační příspěvek za získání nového zaměstnance

* nástup možný ihned případně dle dohody

* pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčito

Místo pracoviště: Slušovice

Požadavky: Co by Vám nemělo chybět?

* SŠ technického zaměření

* znalost práce s měřícími přístroji

* orientaci a čtení ve výkresové dokumentaci výrobku

* organizační a komunikační schopnosti

* praxi s OTK (oddělení technické kontroly) výhodou

* disponovat vlastnostmi jako je preciznost, pečlivost

* umět se samostatně rozhodovat

* ochotu pracovat v 3směnném provozu

Detaily o pracovním místě:
Firma: APROFES, s.r.o.
Lokalita:
Pracovní pozice: Kontrolor oddělení technické kontroly
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 000Kč
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kontrolor oddělení technické kontroly ve městě ? Pošlete svůj životopis firmě APROFES, s.r.o. ještě dnes.