Kontrolor/ka kvality ve výrobě

Pardubice
  • Směnnost: Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osobyAbsolventy
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Zvláštní prémie
    - Podnikové stravování (příspěvek na stravování (stravenkový paušál))
    - Dovolená navíc (5 týdnů)
    - Jiné výhody (náborový příspěvek 10.000 Kč)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) (každodenní práce v MS Office)
  • Jazyky:
    - Angličtina - Aktivní (mírně pokročilá)
  • Nabízená mzda: 29 900 - 31 600 Kč/měsíc

Nástup: Ihned/dle dohody.
Pracovní smlouva: PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní náplň:
- zajišťování vstupní a výstupní kontroly kvality materiálu dle specifikace
- vyplňování výrobní dokumentace
- práce s interním systémem
- rework materiálu dle nastavených specifikací
- kontrola výrobního procesu
Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici výhodou
- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- flexibilitu a schopnost týmové práce
- ochotu pracovat převážně ve 3-směnném provozu
Co na oplátku získáte od nás a co Vám nabízíme:
- Důležitou praxi v mezinárodní logistické společnosti, kde budete pracovat ve skvělém kolektivu!
- Po dobu 3 měsíců, kdy se navzájem budeme testovat dostanete v součtu 10 000 Kč jako bonus za nástup.
- Pokud nejste fanda vaření, je zde možnost si objednat oběd, který za Vámi přijede až do firmy.
- Zároveň Vám na obědy přispějeme v podobě stravenkového paušálu.
- Možnost využít hrazeného jazykové kurzu angličtiny přímo v naší společnosti
- Jste dárcem krve? Odměníme Vás za to.
- Možnost využít zvýhodněný mobilní tarif, který je speciálně nastaven pro naše zaměstnance.
- Jakmile v naší společnosti odpracujete 3,5 či 10 let, budete za to náležitě odměněni.
- Běháte, hrajete badminton, bowling či jiný sport na závodní úrovni? Přispějeme Vám na sportovní aktivity při prezentaci firmy a jako benefit Vám zprostředkujeme příspěvek na sport, kulturu a volný čas formou Multisport karty.
- Na stmelování týmu nezapomínáme a proto pořádáme pravidelné teambuildingové aktivity.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Flex International s.r.o.
Lokalita: Pardubice
Pracovní pozice: Kontrolor/ka kvality ve výrobě
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29 900 Kč - 31 600 Kč
Nabídka přidána: 12. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kontrolor/ka kvality ve výrobě ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě Flex International s.r.o. ještě dnes.