Konstruktér

Litomyšl

umdasch The Store Makers – ctíme řemeslnou tradici, jsme vizionáři ve světě digitálních technologií a k našim klientům máme osobní přístup. Díky tomu vytváříme úspěšné PRODEJNY. Díky spojení tradičního zařízení prodejny a digitálních řešení, jako jsou elektronické označování cen nebo digitální značení, bude prezentace vaší prodejny novým zážitkem. V duchu inovací a s nadhledem vytváří obchodníci společnosti umdasch vzrušující digitální řešení pro maloobchod. Hledáme lidi, kteří inspirují ostatní.

Náplň práce:

  • Vývojové a konstrukční práce - tvorba výkresové dokumentace.
  • Komunikace se zákazníkem.
  • Údržba konstrukčních podkladů a výkresů stávajících výrobků, sestav a dílů, zajišťování změn.
  • Spolupráce v rámci projektového týmu.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (ideálně se zaměření na výrobu nábytku).
  • Znalost 3D CAD - Solid Works výhodou.
  • Aktivní znalost AJ/NJ podmínkou.
  • Kreativita, schopnost logického myšlení.
  • Samostatnost při řešení úkolů.
  • Zodpovědnost a časová flexibilita.

Nabízíme rozmanitou práci v inovativní společnosti v mezinárodním prostředí. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a firemní bonusy.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

  • Němčina
    (aktivní)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na volný čas
  • Možnost home office
  • Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: umdasch Story Design s.r.o.
Lokalita: Litomyšl
Pracovní pozice: Konstruktér
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 10. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Litomyšl - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Konstruktér ve městě Litomyšl? Pošlete svůj životopis firmě umdasch Story Design s.r.o. ještě dnes.