Konstruktér jednoúčelových strojů

Liberecký kraj

Náplň práce

Česká firma s více než třicetiletou tradicí hledá do svého týmu posilu na pozici KONSTRUKTÉR. Máte zkušenost v oblasti strojírenské konstrukce a chcete se přidat k prestižní české společnosti? Pak neváhjte a čtěte dál!
  • Návrh a realizace konstrukčních řešení nových dílů, strojů, zařízení a výrobků ve strojírenské a ostatní výrobě
  • Spolupráce na tvorbě návodů
  • Účast na schvalovacím procesu, posuzování shody, analýza rizik
  • Správa technických norem, jejich aktualizace
  • Interní školení techniků z pohledu legislativy
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce v softwaru CAD, Autodesk Inventor
  • Komunikace se zákazníkem
  • Interní komunikace s ostatními závody skupiny
  • Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • Praxi v oboru min. 3 roky
  • Znalost legislativy z pohledu Posuzování shody – certifikované školení
  • Práce v MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook
  • Anglický jazyk výhodou
  • Všeobecný technický přehled
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Nabízíme

  • Práci v zavedených strojírnách společnosti Preciosa
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní stravování v rámci pracoviště
  • Jazykové vzdělání
  • Vzdělávání v technických oblastech
  • Mobilní telefon
  • Teambuildingové aktivity

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Liberecký kraj
    Pracovní pozice: Konstruktér jednoúčelových strojů
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 10. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Liberecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Konstruktér jednoúčelových strojů ve městě Liberecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.