KEY ACCOUNT MANAGER s NJ | služební automobil

Středočeský, Kolín

Tradiční česká výrobní společnost v Kolíně s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu nové kolegy na pozici: Key account manager s NJ.

Hledáte stabilní práci s využitím německého jazyka, která vás bude bavit? Máte technické vzdělání nebo praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti?

Dejte nám o sobě vědět a pojďte do toho s námi.

Nástup do kmene společnosti.

POPIS POZICE:
  • udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky (Česko, Německo, Rakousko)
  • aktivní komunikace se zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků, navázání spolupráce, budování vztahů
  • příprava obchodních plánů a odpovědnost za jejich plnění
  • návrh obchodních podmínek spolupráce se zákazníky
  • vedení obchodní administrativy
  • analýza trhu a aktivní předávání informací a podnětů do firmy
  • podíl na řízení akcí na podporu prodeje

PROFIL KANDIDÁTA:
  • ukončené SŠ vzdělání (technický směr, polygrafie výhodou)
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky (z výrobní společnosti, nebo polygrafie)
  • zkušenosti z mezinárodního obchodu
  • NJ - komunikativní úroveň podmínkou - zahraniční cesty a každodenní komunikace se zákazníky
  • zkušenosti se zakázkovou výrobou výhodou
  • výborné komunikativní a prezentační dovednosti
  • příjemné vystupování, pozitivní a aktivní přístup k práci

NABÍZÍME:
  • fixní mzda + provize z prodeje
  • pružná pracovní doba
  • služební automobil
  • mobilní telefon a notebook
  • vlastní jídelna (dotované obědy)
  • 2 sick-days
  • k řádné dovolené i další dny navíc (rostoucí dovolená)
  • firemní ubytování po dobu zaučení (pokud jste z daleka)
  • finanční ohodnocení s ohledem na Vaše předchozí zkušenosti
  • odborné zaškolení na naše produkty
  • řadu interních kurzů a školení
  • pracovněprávní poradenství

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Kolín
Odvětví práce: Obchod
Výroba a vývoj
Pracovní pozice: KEY ACCOUNT MANAGER s NJ | služební automobil
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kolín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici KEY ACCOUNT MANAGER s NJ | služební automobil ve městě Kolín? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kolín - Obchod