Business Manager v oblasti personálních služeb a HR

Ostrava

Do českých společností dodáváme pracovníky z ČR i ze zahraničí - Filipíny, Ukrajina, Kazachstán a Mongolsko.

Jelikož se stále rozrůstáme a práce máme nad hlavu, do našeho týmu přivítáme parťáka na pozici Business Managera, se zaměřením na B2B navazování a udržování přátelských vztahů v oblasti personálních služeb.

Nabízíme využití Vašeho potenciálu řídit celý obchodní proces od A do Z, a případně se naučit něco zcela nového.

Nabízíme:

  • Českou společnost v Ostravě s rodinným přístupem
  • Služební auto k osobním účelům
  • Možnost řídit obchodní tým v budoucnu
  • Fixní složku mzdy a variabilní část dle uzavřených obchodů

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti s obchodem a praxe v B2B obchodu výhodou
  • Zkušenosti s marketingem výhodou
  • Smysl pro plánování, controlling a vylepšování procesů

Náplň práce:

  • Vytváření, navazování a udržování obchodních vztahů osobně, telefonicky či mailem
  • Cenová a formální příprava nabídek
  • Zajištění podepsání smlouvy o zprostředkování a objednávky
  • Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví
  • Monitoring situace na trhu, reporting
  • Samostatné jednání za účelem zprostředkování zaměstnanců a vízových služeb
  • Spolupráce při marketingových aktivitách

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás na e-mailové adrese ****@********** nebo telefonním čísle + 982.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Firemní akce
  • Sick days
  • Bonusy a prémie
  • Stravenkový paušál
  • Auto i k soukromým účelům
  • Pružná pracovní doba
  • Provize z prodeje
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kasea CZ, s.r.o.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Business Manager v oblasti personálních služeb a HR
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Business Manager v oblasti personálních služeb a HR ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Kasea CZ, s.r.o. ještě dnes.