Junior účetní - příprava podkladů DPH

Středočeský kraj

Náplň práce

Pro společnost specializující se na výrobu elektroniky, zejména spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, hledám do 7členného finančního týmu posilu na pozici junior DPH specialistu. Mezi hlavní produkty společnosti, které vyrábí, patří televizory, mobilní telefony, klimatizační jednotky, ledničky, pračky a další. Společnost se snaží inovovat ve svých produktech a držet krok s technologickými trendy, aby uspokojila potřeby spotřebitelů. Dále se zabývá výzkumem a vývojem nových technologií v oblasti elektroniky.
  • příprava podkladů DPH pro EU země (PL,NL,IT,HU,FR,ES,DE,BE,AT) a UK
  • komunikace a spolupráce s daňovými poradci
  • práce v programu SAP
  • statistický výkaz INTRASTAT
  • úzká spolupráce s finančním ředitel v AJ
  • Požadujeme

  • SŠ/VŠ nejlépe ekonomického zaměření
  • základní orientace v oblasti DPH
  • uživatelská znalost MS Office (excel)
  • komunikativní AJ (každodenní komunikace)
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • ochota docházet do kanceláře po-pá od 7:00 - 15:30
  • Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • práce na plný úvazek, vhodné pro absolventy
  • nástup možný ihned
  • slevy na firemní produkty
  • závodní stravování (oběd za 45 Kč)

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Středočeský kraj
    Pracovní pozice: Junior účetní - příprava podkladů DPH
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 35 000 Kč - 40 000 Kč
    Nabídka přidána: 22. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Středočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior účetní - příprava podkladů DPH ve městě Středočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.