Junior/ Senior Údržbář

Plzeňský, Bor

Máš předchozí zkušenosti v elektroúdržbě? Jsi držitelem platné vyhlášky?

Pokud hledáš práci se zajímavým finančním ohodnocením a zajímavými měsíčními bonusy, pošli nám tvůj životopis.

POPIS POZICE:
  • pravidelná údržba výrobních linek
  • provádění a nahlášení dorobných oprav
  • pravidelné čištění elektrických zařízeních
  • evidence oprav do knihy údržeb
  • podílení se na vývoji automatizace výrobních procesů
  • instalace nových zařízení do výroby

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SOÚ/SŠ technického směru (nejlépe elektro)
  • držitel (vyhl. 50/78 Sb.) / vyhl. 50-§6)
  • ochota pracovat na více směn

NABÍZÍME:
  • měsíční odměny k výplatě
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • 13. plat
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • závodní stravování zdarma
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • firemní akce
  • možnost jazykových kurzů

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Bor
Odvětví práce: Elektro a automatizace
Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Junior/ Senior Údržbář
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Bor - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior/ Senior Údržbář ve městě Bor? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Bor - Elektro a automatizace