Junior/Senior strojní konstruktér

Plzeňský kraj

Náplň práce

Chceš se podílet na vývoji nových výrobků? Jsi zkušený konstruktér nebo čerstvý absolvent VŠ strojní? Pokud hledáš zázemí strojírenské firmy se zajímavým zaměřením, pošli nám svůj životopis.
  • vývoj nových prodůktů v rámci nových projektů
  • design nových výrobků na základě požadavků zákazníka
  • spolupráce s inženýringem u jednotlivých zkoušek a testování produktů
  • konstrukce přípravků pro výrobu ve 3D programu
  • spolupráce s výrobou ohledně dílů a technických záležitostí
  • komunikace v angličtině
  • Požadujeme

  • absolvent SŠ/VŠ strojní nebo předchozí zkušenosti v oboru
  • znalost některého programu 3D (Autodesk, AutoCAD)
  • angličtina alepsoň na úrovni B1
  • Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • kvartální odměny k fixní mzdě
  • příspěvek na stravování
  • příspěven na penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity v podobě Flexipass
  • jazyková výuka v pracovní době
  • možnost kariérního růstu
  • možnost občasného i HO dle domluvy
  • vzdělávací a rozvojové školení
  • flexibilní pracovní doba
  • pracovní doba 7,5 hodiny

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Plzeňský kraj
    Pracovní pozice: Junior/Senior strojní konstruktér
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 13. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Plzeňský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior/Senior strojní konstruktér ve městě Plzeňský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.