Junior Sales Manager - Coworking Praha 4 - IHNED

Praha

Náplň práce

Staňte se součástí revoluce pracovní kultury! Jsme coworking kancelář celkem v 3 pobočkách– poskytujeme prostor pro produktivitu a efektivní práci místním profesionálům a expatům.
Role: Jako Junior Sales Manager budeš hrát klíčovou roli v identifikaci a akvizici nových klientů, stejně jako v péči o stávající zákazníky. Tasks:
  • Udržovat dlouhodobé vztahy s našimi klienty, abychom dosáhli vysoké úrovně jejich spokojenosti.
  • Denně být v kontaktu s našimi klienty, řešit jejich aktuální potřeby, navrhovat a vyjednávat relokace a efektivní využití prostorů.
  • Zodpovědnosti:
  • Vytváření obchodních nabídek.
  • Vyjednávání podmínek pronájmu a smluvních dohod.
  • Analýza potřeb zákazníků, formulace prodejních argumentů.
  • Navrhování vhodných obchodních strategií a marketingových nástrojů ve spolupráci s Generální Manažerkou.
  • Strategie a Plánování:
  • Aktivní podílení se na přípravě celoroční obchodní strategie a její implementaci a realizaci.
  • Příprava ročního plánu investic a obchodního plánu společnosti
  • Marketing a Akce:
  • Organizace prezentačních akcí pro stávající a potenciální zákazníky.
  • Účast na obchodních událostech.
  • Market Intelligence:
  • Udržování povědomí o situaci na trhu a činnosti konkurence.
  • Požadujeme

  • Český jazyk – alespoň na úrovni C1 či mateřský jazyk
  • Znalost AJ – min. úroveň B2 - interview will be in English
  • VŠ vzdělání
  • Praxe v oboru real estate výhodou
  • Zájem o obor a chuť se dále rozvíjet
  • Proaktivita a odpovědnost v nadprůměrné míře
  • Přirozená komunikativnost a vysoká schopnost organizace práce
  • Spolehlivost a pečlivost
  • MS Office na dobré uživatelské úrovni
  • Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • kurzy angličtiny
  • zkrácená pracovní doba v pátek
  • sleva na fitness centrum

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Praha
    Pracovní pozice: Junior Sales Manager - Coworking Praha 4 - IHNED
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 6. 5. 2024
    Odpovědět na inzerát    18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
      Jdu do toho!
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior Sales Manager - Coworking Praha 4 - IHNED ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.