Junior Finanční Analytik - sportovní firma s dlouholetou tradicí

Jesenice

Nabídka:

Požadavky: Baví tě čísla, tabulky a analýzy? Jsi sportovní nadšenec a chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Pak jsi na správné adrese! Pro společnost Specialized, která se zabývá velkoobchodním prodejem značkových kol a cyklistického vybavení, nyní totiž hledáme šikovného finančního analytika.

Jaká by byla tvá náplň práce?

   •  Spolupráce na měsíčních/ročních prognózách a rozpočtech

   •  Analýza a sledování výkonnosti v porovnání s rozpočtem a výsledky předchozího období, identifikace rozdílů ve srovnání s aktuálními výsledky

   •  Práce s rozsáhlými soubory dat

   •  Pravidelná analýza cen produktů, zajištění jejich správného nacenění a pomoc při procesu kontroly zásob

   •  Správa stávajícího interního reportingu

   •  Ad-hoc analýzy na vyžádání

   •  Účast na procesu měsíční uzávěrky

   •  Spolupráce s finančním manažerem, vedoucím trhu a evropským finančním oddělením

Co bys měl/a splňovat?

   •  Vzdělání ekonomického směru

   •  Analytické a logické myšlení

   •  Proaktivní přístup a dobré komunikační dovednosti

   •  Pokročilá znalost Excelu

   •  Angličtina na komunikativní úrovni

   •  Orientace v oblasti databázových struktur a funkcí

   •  Výhodou je znalost Tableau, Oracle

Co ti můžeme nabídnout?

   •  Hodinová pauza na oběd, při které si můžeš jít zasportovat

   •  Zajímavé finanční ohodnocení a bonusy

   •  Možnost využití home office

   •  Lekce anglického jazyka s rodilým mluvčím

   •  Profesionálně zajištěný program péče o duševní zdraví

   •  Nové kolo každý rok, sleva na sportovní vybavení

   •  Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

Zaujala tě naše nabídka? Pošli nám svůj životopis a staň se součástí našeho týmu! Těšíme se na tebe!

Detaily o pracovním místě:
Firma: mBlue Czech, s.r.o.
Lokalita: Jesenice
Pracovní pozice: Junior Finanční Analytik - sportovní firma s dlouholetou tradicí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 3. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jesenice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior Finanční Analytik - sportovní firma s dlouholetou tradicí ve městě Jesenice? Pošlete svůj životopis firmě mBlue Czech, s.r.o. ještě dnes.