IT Programátor / Business Analytik

Děčín

Požadujeme

  • Vzdělání: VŠ technického nebo ekonomického zaměření, případně SŠ a zkušenost v oboru
  • Pracovní zkušenosti: v oblasti informačních technologií, databázových aplikací, programování, IT technologie
  • Osobní požadavky: samostatnost, systematičnost, spolehlivost, velmi dobré komunikační a analytické schopnosti, ochota se vzdělávat
  • Odborné znalosti: jazyk SQL, PHP, java, Python, C++ apod., event. znalost SAP výhodou
  • Angličtina: aktivní znalost výhodou

Náplň práce

Vývoj a údržba databázových aplikací, údržba IT systémů MES Gaben v oblasti plánování a řízení výroby, evidence materiálového toku ve výrobě a návaznosti do controllingu. Činnosti zahrnují také analýzu, přípravu a plánování změnových požadavků a rozvojových projektů dle potřeb společnosti. Dále pak realizaci projektů v součinnosti s interními i externími dodavateli, tuzemskými i zahraničními.

Hlavní odpovědnosti

  • Udržovat a rozvíjet svěřené části IT systémů v souladu s potřebami společnosti
  • Zajišťovat provoz svěřených IT systémů ve spolupráci s interními a externími dodavateli a zahraničními týmy
  • Analyzovat výrobní procesy ve vztahu k IT systémům a navrhovat jejich optimalizaci a vylepšení
  • Příprava IT projektů a jejich implementace v souladu s potřebami společnosti
  • Komunikace s uživateli ve výrobě, prodeji, controllingu
  • Koordinovat a zajišťovat realizaci požadavků na změny a rozvojových projektů v oblasti MES a SAP

Nabízíme

  • Zajímavé pracovní uplatnění v úspěšné mezinárodní společnosti a moderním prostředí
  • Odpovídající odměnu a mzdový růst, motivační systém odměňování
  • Možnost profesního růstu
  • Široký program firemního vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Cafeterie, závodní stravování / stravenky

Bližší informace získáte na www.pracevdecine.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Constellium Extrusions Děčín s.r.o.
Lokalita: Děčín
Pracovní pozice: IT Programátor / Business Analytik
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000-45000 Kč
Nabídka přidána: 4. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Děčín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici IT Programátor / Business Analytik ve městě Děčín? Pošlete svůj životopis firmě Constellium Extrusions Děčín s.r.o. ještě dnes.