Inženýr pro testovací zařízení (m/ž)

Liberec

O nás

Do významné výrobní společnosti v oblasti automobilového průmyslu, s velmi prestižními zákazníky, hledáme do našeho závodu ve Stráži nad Nisou odborníka na pozici:

INŽENÝR PRO TESTOVACÍ ZAŘÍZENÍ

Náplň práce:

  • návrh způsobu testování výrobků
  • spolupráce s dodavateli na vývoji testovacích prvků
  • zpracování poptávek a změn testovacích zařízení
  • implementace změn a spolupráce na opravách
  • zajištění pravidelné preventivní údržby
  • zajišťovat správnou funkci, chod a nastavení zařízení pro testování kabelových svazků
  • příjem, instalace, testování, nastavování a zavádění nových testovacích zařízení
  • vytváření nákupní specifikace pro nová zařízení či modifikace starších zařízení
  • vytváření harmonogramů pro návrh, výrobu, instalaci a testovací provoz nových zařízení a koordinace dodavatelů
  • návrh a optimalizace testovacích procesů
  • příprava potřebné dokumentace

Profil vhodného kandidáta:

  • SŠ/VŠ technického směru (nejlépe v oboru elektrotechniky, může být i absolvent)
  • znalost programování výhodou (VBA jazyk)
  • samostatnost, flexibilita a organizační schopnosti
  • znalost práce na PC
  • znalost anglického či německého jazyka výhodou
  • vědomosti z oboru elektrotechniky výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pružnou pracovní dobu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdové ohodnocení (dle zkušeností)
  • 25 dní dovolené
  • mobilní telefon
  • dotované obědy
  • výhodný mobilní tarif Vodafone pro zaměstnance i členy rodiny
  • odměny při pracovních a životních výročích
  • pro všechny zaměstnance vánoční dárek pod stromeček, odměny dárcům krve, vitamínové balíčky, firemní akce pro zaměstnance

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif

Detaily o pracovním místě:
Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: Inženýr pro testovací zařízení (m/ž)
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40.000 – 50.000 Kč
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr pro testovací zařízení (m/ž) ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě SULCO Automotive Group, s.r.o. ještě dnes.