Inženýr kvality - zejména dodavatelská kvalita

Vysočina, Velká Bíteš

Máte zkušenosti z oblasti kvality a není vám cizí technický segment? Hledáte novou pracovní příležitost a láká vás pracovní prostředí s inovativními přístupy a technologiemi?

Pokud ano, mohla by vás zaujmout následující nabídka!

POPIS POZICE:
  • Komunikace sdodavateli
  • Spolupráce na interních auditech
  • Spolupráce na vyřizování reklamací, navrhování nápravných opatření
  • Komunikace a spolupráce skolegy zostatních oddělení (zejm. výroba, technologie)
  • Spolupráce na řešení každodenních problémů ve výrobě
  • Školení zaměstnanců voblasti kvality
  • Provádění analýz a reporting manažerovi kvality

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Máte vzdělání technického směru
  • Máte praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Domluvíte se anglicky (v psané i mluvené podobě)
  • Orientujete se v nástrojích řízení kvality (8D, PPAP, apod.)

NABÍZÍME:
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi
  • Pololetní a roční odměny
  • Moderní, inovativní firemní prostředí
  • Pružná zkrácená pracovní doba (7,5 hodiny denně)
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Zajištěné vzdělávání (odborné i jazykové kurzy)
  • 23 dní dovolené
  • Dotované stravné

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Velká Bíteš
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Inženýr kvality - zejména dodavatelská kvalita
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 8. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Velká Bíteš - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr kvality - zejména dodavatelská kvalita ve městě Velká Bíteš? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Velká Bíteš - Výroba a vývoj