Investiční technik/technička

Dobřany

Výběrové řízení na vznik pracovního poměru úředníka ÚSC, zařazeného do MěÚ Dobřany na pozici investiční technik/technička.

Rámcová pracovní náplň: organizace předprojektové, projektové přípravy, inženýrská činnost a vlastní realizace investičních akcí města.

Místo výkonu práce:             Městský úřad Dobřany, správní obvod MěÚ

Platová třída odpovídající druhu práce:   dle katalogu prací – 9. - 10. platová třída

Pracovní úvazek:                   plný, pracovní poměr na dobu určitou

Nabízíme:                              dobré platové podmínky – motivující osobní příplatek, mimořádné čtvrtletní odměny,  k dispozici  IT vybavení a mobilní telefon.

Další benefity:                       25 dnů dovolené, indispoziční volno, stravné, flexi-passy

Předpokládaný datum nástupu: květen 2024 nebo dle dohody

Kvalifikační a odborné požadavky:

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe stavebního směru,
  • znalost čtení stavebních dokumentací výhodou,
  • znalost předpisů v investiční výstavbě výhodou,
  • znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou,
  • znalost procesů projektové přípravy staveb a jejich uvedení do užívání výhodou,
  • dobrá znalost práce na PC,
  • komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost, obchodní uvažování,
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou.

Upozornění: město Dobřany jako zaměstnavatel v případě investičního technika nevydá souhlas dle § 16 odst. (4) zákona o úřednících s jinou výdělečnou činností v oboru stavebnictví a investic!

Bližší informace na webových stránkách města Dobřany.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Dobřany
Lokalita: Dobřany
Pracovní pozice: Investiční technik/technička
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Dobřany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Investiční technik/technička ve městě Dobřany? Pošlete svůj životopis firmě Město Dobřany ještě dnes.