HW technik

Děčín

Rexonix s.r.o. je ryze českou společností působící na trhu od roku 2015. Svým zákazníkům nabízí specializované a odborné služby v oblasti IT/ICT s pokrytím celé ČR. Poskytujeme dodávky, implementaci a následnou podporu jak vlastních SW řešení, tak produktů renomovaných dodavatelů HW a SW. Společnost disponuje celorepublikovým pokrytím pro zajištění odpovídající podpory drobným i korporátním zákazníkům v rámci celé ČR.

Hledáme do našeho týmu zkušeného a technicky nadaného kolegu na pozici Technik HW, který bude mít na starosti HW servis notebooků/PC zařízení v servisním středisku nebo on-site servis přímo u zákazníků. Hledáme motivovaného jednotlivce s výbornými komunikačními dovednostmi, analytickým myšlením a schopností efektivní spolupráce.

Obecné požadavky:

  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • Komunikativní a vstřícné jednání
  • Zájem o nové IT technologie
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Řidičský průkaz sk. „B“
  • Minimálně středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Náplň práce:

  • HW servis notebooků/PC, tiskáren a mobilních telefonů v servisním středisku nebo on-site servis přímo u zákazníků
  • Instalace a nastavení koncových zařízení
  • Technická podpora zákazníků
  • Součást týmu našich IT specialistů

Nabízíme:

  • Odborné vedení a pomoc s problematikou
  • Rozvoj a růst v oblasti IT (možnost získání certifikací)
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Benefitní program (5 týdnů dovolené, stravenky, aj.)
  • Nástup možný ihned

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu .

Děkujeme za projevený zájem o společnost Rexonix a těšíme se na spolupráci s vámi!

Hledáme

  • Česky - plynule
  • Anglicky - domluvit se

Detaily o pracovním místě:
Firma: Zuzana Hlavičková
Lokalita: Děčín
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: HW technik
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 28. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Děčín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici HW technik ve městě Děčín? Pošlete svůj životopis firmě Zuzana Hlavičková ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Děčín - IT