Provozní elektrikář - silnoproud

Děčín

Náplň práce:

  • Vyhledávání a odstraňování závad strojů elektrotechnického charakteru
  • Provádění preventivních kontrol, údržby elektrotechnického zařízení strojů
  • Provádění drobných úprav el. zařízení
  • Aktivní práce s dokumentací strojů, použitými prvky, případně asistence při úpravách softwaru
  • Směnný provoz - 12 hodin

Hlavní odpovědnosti:

  • Minimalizováni poruch a prostojů strojů
  • Bezpečné a rychlé odstraňování poruch strojů
  • Provádění manipulací v trafostanicích

Požadujeme:

  • Vzdělání: SŠ, SU – obor elektro - silnoproud
  • Pracovní zkušenosti:
    • praxe v oboru minimálně 1 rok, praxe na VN výhodou
    • platná zkouška z vyhlášky č. 50/78 Sb., alespoň § 6
    • schopnost číst a orientovat se v elektrotechnické dokumentaci strojů
    • znalost práce na PC, ochota a schopnost pracovat v týmu
    • zájem o techniku a nové technologie
    • ochota pracovat přesčas při poruchách stroje

  • Osobní požadavky: logické uvažování, samostatnost, ochota se vzdělávat, zdravotní stav, který odpovídá podmínkám práce v nepřetržitém provozu
  • Angličtina/němčina: pasivní znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti a moderním prostředí
  • Odpovídající odměnu a mzdový růst, motivační systém odměňování
  • Zaškolení zkušeným kolegou, který odchází do důchodu.
  • Možnost profesního růstu
  • Závodní stravování/stravenky
  • Systém benefitů - Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Constellium Extrusions Děčín s.r.o.
Lokalita: Děčín
Pracovní pozice: Provozní elektrikář - silnoproud
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30000-40000 Kč
Nabídka přidána: 16. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Děčín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Provozní elektrikář - silnoproud ve městě Děčín? Pošlete svůj životopis firmě Constellium Extrusions Děčín s.r.o. ještě dnes.