HR Generalist s angličtinou | Brno | 50% homeoffice

Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Hledáme zkušené kandidáty na pozici HR Generalist pro zahraniční průmyslovou společnost se sídlem v Brně.

Budeme si rozumět, pokud:

✅ komunikujete v češtině nebo slovenštině jako rodilý mluvčí
✅ Vaše komunikace v angličtině je plynulá a na pokročilé úrovni
✅ dokážete se snadno přizpůsobit změnám a baví Vás práce v dynamickém prostředí
✅ máte "HR v ?"

Co Vás u nás čeká:

? běžná HR agenda a nábor
? onboarding a úvodní školení
? péče o cca 100 zaměstnanců v ČR + cca 150 v zahraničí
? práce s daty ve Workday
? HR poradenství pro zaměstnance i manažery
? pomoc s nastavením/úpravou firemních procesů
? spolupráce na HR projektech, prostor pro nové nápady a další...

BENEFITY:
? dovolená 5 týdnů
? stravenkový paušál 116 Kč
? možnost 50% pracovat z domu
? flexibilní pracovní doba (jádro 9:00 - 14:00 hod.)
? Benefit/Multisport karta 870 Kč/měs.
? den zdraví (aktivita zaměřená na pohodu a work-life balanc)
? občerstvení na pracovišti
? práce v mezinárodní společnosti

POŽADAVKY:
✔ český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
✔ anglický jazyk na pokročilé úrovni (plynulá psaná i mluvená komunikace)
✔ alespoň 2 roky praxe v HR na stejné či podobné pozici
✔ znalost práce ve Workday (výhodou)
✔ komunikativní, samostatná a zodpovědná osobnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Jihomoravský kraj
Odvětví práce: HR generalista
Pracovní pozice: HR Generalist s angličtinou | Brno | 50% homeoffice
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici HR Generalist s angličtinou | Brno | 50% homeoffice ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - HR generalista