HR Business Partner (M/Ž)

Hranice

Náplň práce

  • úzká spolupráce s managementem společnosti i jednotlivými výrobními závody na Moravě
  • nábor pozic zejména do výroby, ale i THP
  • implementace a realizace HR strategie v rámci svěřených oddělení
  • týmová práce na HR projektech
  • řešení operativních požadavků, pracovně-právní poradenství vedoucím

Váš profil
  • zkušenosti v oboru min. 3 roky (jako HR Business partner, HR generalista, HR specialista) nejlépe z výrobní firmy
  • ochota pravidelně cestovat
  • dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • praktická znalost zákoníku práce
  • angličtina na pokročilé úrovni (B2)
  • aktivní řidič/ka
Naše nabídka
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • auto i k soukromému využití, mobil, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • benefitní systém cafeterie
  • multisport kartu
  • investice do vašeho rozvoje a vzdělávání
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

  • 13. mzdu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Hranice
Odvětví práce: Personalistika a HR
Pracovní pozice: HR Business Partner (M/Ž)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Hranice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici HR Business Partner (M/Ž) ve městě Hranice? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.