Hledáme Specialistu pro e-shop "Autodílyvojkov s.r.o."

Tehovec

O nás

Jsme moderní a dynamická společnost se zaměřením na prodej kvalitních autodílů prostřednictvím našeho online e-shopu. Hledáme zkušeného specialistu, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám dále rozvíjet a zlepšovat naši e-commerce platformu. Své pevné místo na českém trhu budujeme už od roku 2001. Máme auta i lidi kolem nich opravdu rádi a chceme, aby od nás každý odcházel spokojený. Aby našel přesně ten díl, který na opravu auta potřebuje - použitý nebo nový.

Pro více info --> https://www.autodilyvojkov.cz/

Náplň práce:

  • Zakládání produktových karet jednotlivých dílů
  • Focení autodílů
  • Příjem a naskladňování zboží
  • Rozvoj v oblasti objednávání náhradních dílů a skladového hospodářství

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti s provozem a správou e-shopu
  • Znalost autodílů
  • Nutná orientace hledání autodílů v katalozích
  • Chceme, aby “náš” člověk nejen musel, ale chtěl - pracovat, učit se a pracoval u nás dlouhodobě
  • Samostatnost a selský rozum je více než vítán

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Měsíční plat 30 000 - 40 000 Kč
  • Příležitost být součástí rychle rostoucího a inovativního týmu
  • Pestrou práci, ve které se nebudete nudit
  • Nákup náhradních dílů za extra příznivé ceny
  • Malý stabilní kolektiv
  • 5 dní sickdays
  • Po roce příspěvek na důchodové pojištění

Pokud se cítíte být tou správnou osobou pro tuto pozici, zašlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem na adresu e-mail přes odpovědní formulář. Těšíme se na vaši přihlášku!

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: Autodíly Vojkov s.r.o.
Lokalita: Tehovec
Pracovní pozice: Hledáme Specialistu pro e-shop "Autodílyvojkov s.r.o."
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32.000 – 40.000 Kč
Nabídka přidána: 25. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Tehovec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledáme Specialistu pro e-shop "Autodílyvojkov s.r.o." ve městě Tehovec? Pošlete svůj životopis firmě Autodíly Vojkov s.r.o. ještě dnes.