Manažer kontroly kvality v potravinářství - 1 směna #OmGXT

Tábor

Náplň práce:
Hledáte novou výzvu a příležitost k profesnímu růstu? Chcete být součástí dynamické společnosti, která si klade za cíl dosahovat nejvyšších standardů kvality? Přidejte se k fajn týmu jako Vedoucí kvality a jakosti a pomozte nám vytvářet produkty, na které můžeme být hrdí!

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a dobrým jménem na trhu, získání praxe na manažerské pozici v zajímavém oboru a odvětví, možnost rozvíjet se aj.

- Řízení jakosti: Zodpovědnost za zavádění a udržování systémů jakosti v souladu s firemními a mezinárodními standardy.
- Audity: Provádění auditů jakosti, příprava, řešení reklamací.
- Řízení pracovníků kvality: Vedení menšího týmu, zajištění jejich odborného růstu a motivace.
- Odpovědnost za kvalitu: Zajištění, že všechny produkty splňují stanovené kvalitativní požadavky a normy.
- Kontrola: Dohled nad procesy kontroly kvality ve výrobě, analýza a řešení vzniklých problémů.
- Člen vedení společnosti: Aktivní účast na jednáních vedení společnosti a přispívání k strategickému plánování a rozhodování.

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

V případě zájmu nám dejte vědět a pošlete životopis, rádi se s Vámi spojíme a probereme detaily.

Těšíme se na vaši odpověď!

Nabízíme:
- Zajímavé platové ohodnocení.
- Člen vedení společnosti.
- Stravenky.
- 5 týdnů dovolené.
- Mobilní telefon.
- Stabilní zaměstnání v perspektivní a inovativní společnosti.
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ - ideálně se zaměřením na potravinářství, chemii, kvalitu nebo podobný obor.
- Odpovídající praxe v potravinářské výrobě, HACCP.
- Výborné organizační a komunikační schopnosti.

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Tábor
Pracovní pozice: Manažer kontroly kvality v potravinářství - 1 směna #OmGXT
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 55 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Tábor - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer kontroly kvality v potravinářství - 1 směna #OmGXT ve městě Tábor? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.