Hledáme manažera na post obchodního ředitele

Habrovany

Jsme obchodní společnost, působící 25 let na českém trhu s přípravky na ochranu rostlin, speciálními hnojivy a pomocnými prostředky pro pěstování rostlin. Sídlo naší společnosti je na jižní Moravě, ale působíme téměř na celém území České republiky.

Náplň práce

Jako obchodní ředitel budete koordinovat a odpovídat za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie společnosti. Ve vaší kompetenci bude každodenní rozhodování o realizaci obchodní politiky včetně optimálního využití interních i externích zdrojů. Jednou z oblastí vaší činnosti bude rovněž sledování legislativy, její implementace do chodu společnosti a současně s tím i řízení vývojových a inovačních procesů.

Velice důležitou činností bude váš osobní kontakt jak s dodavateli, tak i s odběrateli s tím, že na základě těchto jednání budete uzavírat konkrétní obchodní smlouvy jak celoročního, tak i krátkodobějšího nebo jednorázového charakteru. Na podkladě obchodních podmínek od dodavatelů a jejich ceníků, budete vytvářet a průběžně aktualizovat vlastní firemní obchodní podmínky a ceny pro odběratele.

Jako manažer obchodní činnosti budete řídit a koordinovat tým cca 15 regionálních obchodních zástupců / technických poradců, organizovat pracovní porady jak interní, tak i odborná školení nejen s vybranými dodavateli ale i s některými specializovanými odběrateli. Do vaší kompetence bude spadat vedení logistického oddělení včetně personálu skladu i vedení fakturačního oddělení, koordinace obou oddělení včetně kontroly, zda jsou správně uplatňovány ceny a obchodní podmínky na základě uzavřených obchodních smluv.

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání, nejlépe agronomického směru s minimálně pětiletou letou praxí v oboru obchodu s přípravky na ochranu rostlin. Očekáváme inovativní a kreativní přístup, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení. Znalost minimálně jednoho světového jazyka není podmínkou, ale je vítána.

Nabízíme

Ohodnocení odpovídající pozici manažera s výše uvedenými povinnostmi a kompetencemi. Součástí ohodnocení je i variabilní složka, která je přímo vázána na dosažené obchodní výsledky, zejména hospodářský výsledek firmy a minimalizaci pohledávek po splatnosti. Samozřejmostí je služební vozidlo, osobní PC, mobilní telefon a technologie umožňující řízení obchodní činnosti v jakoukoliv dobu z jakéhokoliv místa.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Auto i k soukromým účelům
  • Notebook
  • Mobilní telefon

Detaily o pracovním místě:
Firma: PRONACHEM spol. s r.o.
Lokalita: Habrovany
Pracovní pozice: Hledáme manažera na post obchodního ředitele
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45000-55000 Kč
Nabídka přidána: 26. 5. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Habrovany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledáme manažera na post obchodního ředitele ve městě Habrovany? Pošlete svůj životopis firmě PRONACHEM spol. s r.o. ještě dnes.