Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Globální plánovač kvality - m/ž

Letohrad

Popis pozice
Zajímá Vás práce v oddělení globálního plánování kvality?

Máte elektrotechnické vzdělání a nezaleknete se komunikace v anglickém jazyce?

Pokud ANO, pak hledáme právě Vás!

Hledáme nového kolegu / novou kolegyni, který/á bude zodpovědný/á za dohled na kvalitu svěřených výrobků v rámci výrobních lokací Siemens po celém světě (např. Řecko, Turecko, Česko, …).

Vaší náplní práce bude především:

* Zodpovědnost za kvalitativní procesy ve výrobních lokacích (nastavení, dohled, …)
* Zodpovědnost za kvalitativní procesy výrobků od externích dodavatelů (nastavení, dohled, …)
* Koordinace a dohled nad neustálým zlepšováním kvality a řešením kvalitativních problémů
* Návštěvy svěřených výrob a dohled nad dodržováním kvalitativních procesů.
* Participace při vývoji nových výrobků dle nastavených procesů.
* Zajištění technické podpory pro zákazníky ohledně kvality výrobků a spolupráce s regionálními reklamačními centry. V případě potřeby komunikace přímo se zákazníky.

Co byste měl/a mít?

* SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření.
* Technické znalosti v oblasti elektrotechniky.
* Zkušenosti z oblasti kvality výrobků a výrobní kvality.
* Komunikativní znalost AJ.
* Komunikační schopnosti.
* Schopnost analyzovat problémy a rozhodovat se.
* Proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem.
* Řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám nabídneme my?

* Sílu a stabilní zázemí společnosti OEZ/Siemens.
* Kontakt s nejnovějšími technologiemi a inovacemi.
* Zajímavé projekty a mezinárodní spolupráci se špičkovými odborníky.
* Příležitost k seberealizaci a možnost dalšího rozvoje.
* 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu.
* Po zaučení a domluvě možnost práce z domova.
* Roční bonus.
* Nástupní bonus 30 000 Kč.
* Individuální roční rozpočet na benefity (Benefit Plus), který si můžete proměnit dle svých preferencí.
* Příspěvek na stravování.
* Možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma.

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Notebook
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Kafetérie
- Občerstvení na pracovišti
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Siemens
Lokalita: Letohrad
Pracovní pozice: Globální plánovač kvality - m/ž
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Globální plánovač kvality - m/ž ve městě Letohrad? Pošlete svůj životopis firmě Siemens ještě dnes.