Florbalový trenér 250-350 Kč / hodina (lekce), Pardubice

Pardubice

O nás

Florbalová akademie pro děti a mládež. Organizujeme tréninky přímo na základních školách. Každý den probíhá velké množství tréninků v různých lokalitách.

Náplň práce:

Jedná se o pravidelné vedení tréninků a kroužků pro děti a mládež. Vzhledem k množství našich tréninků můžeme zájemcům přidělit i větší množství tréninků dle jeho časových možností.

Co od Vás očekáváme:

zkušenosti z oblasti sportu (nemusí být florbal)

- výhodou jsou zkušenosti s vedením dětí (učitel na základní škole, lektor na kroužku, vedoucí na táboře, skaut)

- zodpovědnost, pracovitost

- kladný vztah k dětem

- brigáda je vhodná i pro studenty SŠ a VŠ

Co Vám můžeme nabídnout:

- finanční ohodnocení 250-350 Kč / hodina (lekce) (dle lokality a počtu hodin)

+ individuální příplatky za cestovné při delším dojezdu

- práce s dětmi

- vedení tréninků bez omezení, včetně letních prázdnin

- při vzájemné spokojenosti nabízíme dlouhodobou spolupráci

- vhodné pro studenty sportovních oborů - kromě trénování je možné v naší organizaci získat zkušenosti s organizací sportovní činnosti, organizací turnajů a soutěží, sportovních akcí, kempů a managmentem ve sportovním klubu

- získání praxe ve stabilním sportovním klubu

- brigádu ve vhodném čase na základě domluvy (odpoledne, možno jít po vyučování či po práci)

- možnost trénovat dle možností, 1 den v týdnu nebo klidně i každý den v týdnu

Detaily o pracovním místě:
Firma: OLYMP FLORBAL, z.s.
Lokalita: Pardubice
Pracovní pozice: Florbalový trenér 250-350 Kč / hodina (lekce), Pardubice
Směnnost práce parttime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 250 – 350 Kč / hod
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Florbalový trenér 250-350 Kč / hodina (lekce), Pardubice ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě OLYMP FLORBAL, z.s. ještě dnes.