Elektromontér-elektromontérka

Trutnov
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 2
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Nabízená mzda: 29 000 - 36 000 Kč/měsíc

ELEKTROMONTÉR - ELEKTROMONTÉRKA
Stručný popis pracovní pozice:
Provádění operací na dílcích dle výkresové dokumentace (vrtání, řezání závitů, drobné zámečnické práce - pilování, broušení, řezání – ručně
i elektrickým nářadím, lepení, tmelení, šroubové spoje, nýtování trhacími nýty, nýtování matic) • Zapojení elektrických zařízení.Zodpovědnost za kompletaci zakázky dle kusovníků a předání na následné pracoviště.
Požadujeme:
• vyučen v oboru nebo učební obor s maturitou
• platná zkouška dle § 5, 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.,
ve znění pozdějšího předpisu
• orientace v technické dokumentaci, elektroschematech
• praktické znalosti v zapojování rozvaděčů a montáži
elektrického zařízení pracovních strojů
• částečná znalost práce na PC
• znalost NJ, AJ výhodou
• řidičské oprávnění skupiny „B“
Nabízíme:
• dlouhodobou perspektivu uplatnění
• odborný růst
• příjemné pracovní prostředí
• motivující ohodnocení
• zaměstnanecké benefity
• nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity:
Příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna (výběr ze 2 polévek, 6 hlavních jídel + jídla ze stálé nabídky) • Příspěvek na penzijní
připojištění • Stravenky a cestovné na mimořádné směny • Měsíčně - stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí
jazyk • Flexipasy na kulturu a volný čas • Dotované občerstvení z výdejních automatů • Dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
• Pracovní volno 1 – 2 dny s náhradou mzdy navíc při mimořádných životních událostech a další benefity dle aktuální nabídky …

Nástupní mzda: bez praxe od 25000 Kč, s praxí od 29000 Kč

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou kontaktní adresu.
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer | KASPER KOVO s.r.o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: + 163 • Mob.: + 923 • mail: • web: www.kasperkovo.cz

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: KASPER KOVO s.r.o.
Lokalita: Trutnov
Pracovní pozice: Elektromontér-elektromontérka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29 000 Kč - 36 000 Kč
Nabídka přidána: 2. 11. 2023
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Trutnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektromontér-elektromontérka ve městě Trutnov? Pošlete svůj životopis firmě KASPER KOVO s.r.o. ještě dnes.