Elektromechanik | 13. a 14. plat + náborový příspěvek!

Moravskoslezský kraj

Náplň práce

Do spolehlivé společnosti hledáme kandidáty na pozici elektrikáře/elektromechanik. Je zde atraktivní mzda, náborový příspěvek a spoustu dalších benefitů. Takže pokud tě tato práce baví, máte zkušenosti z podobné pozice a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.
  • Budete mít na starost plánované preventivní údržby i nárazové opravy svěřených zařízení
  • Provádět záznamy o opravách do systému
  • Oprava kabeláže, seřizování frekvenčních měničů, nastavování kamerových systémů a různých výrobních strojů
  • Požadujeme

  • Vyučení v oboru elektro
  • S platnou elektro vyhláškou
  • Samostatného, zodpovědného a spolehlivého zaměstnance
  • Schopného týmové práce
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • Nabízíme

  • Motivující odměny podle výkonu
  • Pravidelná úprava mezd jednou ročně
  • 13. a 14. plat
  • Možnost 5 týdnů dovolené ročně
  • Stravování
  • Náhrada nákladů na dojíždění pro zaměstnance
  • Roční příspěvek na penzijní spoření
  • Finanční podpora pro aktivity zaměstnanců dětí
  • Speciální odměny při významných životních událostech
  • Odměny za dárcovství krve či plazmy
  • Snížené tarify pro rodinné mobilní služby
  • Slevy
  • Široká škála firemních akcí (Family Day, Fotbalový turnaj, Dětský den, Vánoční večírek, Mikuláš, soutěže pro zaměstnance a děti)
  • Různorodé zdravotní programy (očkování proti chřipce, vitamínové balíčky, dny zdraví)
  • Závodní lékař dostupný čtyřikrát týdně
  • Vybavená kuřárna, nápojové automaty, stojany s pitnou vodou, relaxační zóna
  • Možnosti pro osobní rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení podle plánu)
  • K dispozici čerstvá káva po celý den

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Moravskoslezský kraj
    Pracovní pozice: Elektromechanik | 13. a 14. plat + náborový příspěvek!
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 29. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Moravskoslezský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektromechanik | 13. a 14. plat + náborový příspěvek! ve městě Moravskoslezský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.